UFC Rankings na UFC on FX 8

1
177

Ronaldo Jacare Souza 2

De nieuwste UFC Fighter Rankings zijn bekend gemaakt. Opnieuw hebben leden van de media hun top 10-lijstjes doorgegeven met, zoals gewoonlijk, een paar kleine verschuivingen als gevolg van het laatste UFC-event, UFC on FX 8. Er een aantal verschuivingen in de middleweight division door de overwinningen van Ronaldo “Jacare” Souza op Chris Camozzi en Vitor Belfort op Luke Rockhold. Ook de top 10 van de flyweight divisie heeft een kleine veranderingen door de overwinningen van John Lineker en Jussier Formiga.

POUND-FOR-POUND
1. Anderson Silva
2. Jon Jones
3. Georges St-Pierre
4. Jose Aldo
5. Benson Henderson
6. Cain Velasquez
7. Demetrious Johnson
8. Renan Barao
9. Dominick Cruz
10. Frankie Edgar

FLYWEIGHT
Champion: Demetrious Johnson
1. Joseph Benavidez
2. John Dodson
3. Ian McCall
4. John Moraga
5. Jussier Formiga
6. Louis Gaudinot
7. John Lineker +1
8. Chris Cariaso -1
9. Darren Uyenoyama
10. Timothy Elliott

BANTAMWEIGHT
Champion : Dominick Cruz
1. Renan Barao (Interim Champion)
2. Urijah Faber
3. Michael McDonald
4. Eddie Wineland
5. Brad Pickett
6. Raphael Assuncao
7. Scott Jorgensen
8. Brian Bowles
9. Mike Easton
10. Ivan Menjivar

FEATHERWEIGHT
Champion: Jose Aldo
1. Chad Mendes
2. Ricardo Lamas
3. Frankie Edgar
4. Chan Sung Jung
5. Cub Swanson
6. Dennis Siver
7. Dustin Poirier
8. Clay Guida
9. Nik Lentz +1
10. Erik Koch -1

LIGHTWEIGHT
Champion: Benson Henderson
1. Gilbert Melendez
2. Anthony Pettis
3. Gray Maynard
4. Josh Thomson
5. TJ Grant +1
6. Donald Cerrone -1
7. Nate Diaz
8. Jim Miller
9. Pat Healy
10. Rafael dos Anjos

WELTERWEIGHT
Champion: Georges St-Pierre
1. Johny Hendricks
2. Carlos Condit
3. Rory MacDonald
4. Jake Ellenberger
5. Demian Maia
6. Nick Diaz
7. Martin Kampmann
8. Tarec Saffiedine
9. Robbie Lawler
10. Josh Koscheck

MIDDLEWEIGHT
Champion: Anderson Silva
1. Chris Weidman
2. Vitor Belfort
3. Yushin Okami
4. Michael Bisping
5. Costa Philippou +1
6. Ronaldo Souza +2
7. Luke Rockhold -2
8. Mark Munoz -1
9. Chael Sonnen
10. Tim Boetsch

LIGHT HEAVYWEIGHT
Champion: Jon Jones
1. Lyoto Machida
2. Alexander Gustafsson
3. Dan Henderson
4. Glover Teixeira
5. Antonio Rogerio Nogueira
6. Rashad Evans
7. Mauricio Rua
8. Phil Davis
9. Gegard Mousasi
10. Ryan Bader

HEAVYWEIGHT
Champion: Cain Velasquez
1. Junior dos Santos
2. Daniel Cormier
3. Fabricio Werdum
4. Antonio Silva
5. Alistair Overeem
6. Roy Nelson -1
7. Frank Mir
8. Antonio Rodrigo Nogueira
9. Mark Hunt
10. Travis Browne

WOMEN’S BANTAMWEIGHT
Champion: Ronda Rousey
1. Cat Zingano
2. Sarah Kaufman
3. Miesha Tate
4. Sara McMann
5. Liz Carmouche
6. Alexis Davis
7. Amanda Nunes
8. Julie Kedzie
9. Germaine de Randamie
10. Sheila Gaff

1 comments