UFC Rankings na UFC Fight Night 31 & 32

0
118

Alexis Davis

Na UFC Fight Night 31 en 32 zijn de UFC Rankings ook weer aangepast. Zo stijgt Alexis Davis, daalt Dan Henderson en is Tim Kennedy nieuw in de middleweight ranglijst in plaats van Chael Sonnen (eindelijk). Jose Aldo en Anderson Silva hebben dit keer niet van plek gewisseld op de top 10 pound-for-pound.

POUND-FOR-POUND
1. Jon Jones
2. Georges St-Pierre
3. Jose Aldo
4. Anderson Silva
5. Cain Velasquez
6. Renan Barao
7. Demetrious Johnson
8. Anthony Pettis
9. Chris Weidman
10. Benson Henderson

FLYWEIGHT
Champion: Demetrious Johnson
1. Joseph Benavidez
2. John Dodson
3. Ian McCall
4. John Moraga
5. John Lineker
6. Jussier Formiga
7. Timothy Elliott
8. Chris Cariaso
9. Louis Gaudinot
10. Darren Uyenoyama

BANTAMWEIGHT
Champion: Dominick Cruz
1. Renan Barao (Interim Champion)
2. Urijah Faber
3. Michael McDonald
4. Raphael Assuncao
5. Eddie Wineland
6. Brad Pickett
7. Scott Jorgensen
8. TJ Dillashaw
9. Mike Easton
10. Takeya Mizugaki

FEATHERWEIGHT
Champion: Jose Aldo
1. Chad Mendes
2. Ricardo Lamas
3. Frankie Edgar
4. Cub Swanson
5. Chan Sung Jung
6. Dustin Poirier
7. Dennis Siver
8. Nik Lentz
9. Clay Guida
10. Darren Elkins (nieuw)
Eruit: Erik Koch

LIGHTWEIGHT
Champion: Anthony Pettis
1. Benson Henderson
2. Gilbert Melendez
3. TJ Grant
4. Josh Thomson
5. Gray Maynard
6. Rafael dos Anjos
7. Khabib Nurmagomedov
8. Nate Diaz
9. Jim Miller
10. Donald Cerrone

WELTERWEIGHT
Champion: Georges St-Pierre
1. Johny Hendricks
2. Carlos Condit
3. Rory MacDonald
4. Jake Ellenberger
5. Demian Maia
6. Martin Kampmann +1
7. Jake Shields +1
8. Matt Brown +1
9. Nick Diaz -3
10. Robbie Lawler

MIDDLEWEIGHT
Champion: Chris Weidman
1. Anderson Silva
2. Vitor Belfort
3. Ronaldo Souza
4. Michael Bisping
5. Lyoto Machida
6. Luke Rockhold
7. Mark Munoz
8. Francis Carmont
9. Costa Philippou
10. Tim Kennedy (nieuw)
Eruit: Chael Sonnen

LIGHT HEAVYWEIGHT
Champion: Jon Jones
1. Alexander Gustafsson
2. Glover Teixeira
3. Phil Davis
4. Rashad Evans
5. Antonio Rogerio Nogueira
6. Chael Sonnen +1
7. Dan Henderson -1
8. Gegard Mousasi
9. Mauricio Rua
10. Lyoto Machida

HEAVYWEIGHT
Champion: Cain Velasquez
1. Junior Dos Santos
2. Daniel Cormier
3. Fabricio Werdum
4. Antonio Silva
5. Travis Browne
6. Josh Barnett
7. Alistair Overeem
8. Stipe Miocic +1
9. Frank Mir -1
10. Roy Nelson

WOMEN’S BANTAMWEIGHT
Champion: Ronda Rousey
1. Cat Zingano
2. Miesha Tate
3. Sara McMann
4. Alexis Davis +2
5. Sarah Kaufman
6. Jessica Eye +1
7. Liz Carmouche -3
8. Amanda Nunes
9. Germaine de Randamie
10. Jessica Andrade

0 comments