UFC Rankings na UFC 166

0
441

Aldo Silva Shogun Rua

Verse UFC Rankings na UFC 166 laten zien in de UFC Heavyweight Division en de Women’s Bantamweight Division. Door de partij van Kaufman vs. Eye is ongeveer de hele top tien verschoven terwijl door Nelson vs. Cormier de onderste regionen van de zwaargewichten is veranderd. Voor de rest zijn Jose Aldo en Anderson Silva, voor de vijfde keer op een rij, van plek verschoven en staat Erik Koch vanuit het niets opeens in de top 10 van de featherweights in plaats van Darren Elkins.

POUND-FOR-POUND
1. Jon Jones
2. Georges St-Pierre
3. Jose Aldo +1
4. Anderson Silva -1
5. Cain Velasquez
6. Renan Barao
7. Demetrious Johnson
8. Anthony Pettis
9. Chris Weidman
10. Benson Henderson

FLYWEIGHT
Champion: Demetrious Johnson
1. Joseph Benavidez
2. John Dodson
3. Ian McCall
4. John Moraga
5. John Lineker
6. Jussier Formiga
7. Timothy Elliott
8. Chris Cariaso
9. Louis Gaudinot
10. Darren Uyenoyama

BANTAMWEIGHT
Champion: Dominick Cruz
1. Renan Barao (Interim Champion)
2. Urijah Faber
3. Michael McDonald
4. Raphael Assuncao
5. Eddie Wineland
6. Brad Pickett
7. Scott Jorgensen
8. TJ Dillashaw
9. Mike Easton
10. Takeya Mizugaki

FEATHERWEIGHT
Champion: Jose Aldo
1. Chad Mendes
2. Ricardo Lamas
3. Frankie Edgar
4. Cub Swanson
5. Chan Sung Jung
6. Dustin Poirier
7. Dennis Siver
8. Nik Lentz
9. Clay Guida
10. Erik Koch (nieuw)
Eruit: Darren Elkins

LIGHTWEIGHT
Champion: Anthony Pettis
1. Benson Henderson
2. Gilbert Melendez
3. TJ Grant
4. Josh Thomson
5. Gray Maynard
6. Rafael dos Anjos
7. Khabib Nurmagomedov
8. Nate Diaz
9. Jim Miller
10. Donald Cerrone

WELTERWEIGHT
Champion: Georges St-Pierre
1. Johny Hendricks
2. Carlos Condit
3. Rory MacDonald
4. Jake Ellenberger
5. Demian Maia
6. Nick Diaz
7. Martin Kampmann
8. Jake Shields
9. Matt Brown +1
10. Robbie Lawler -1

MIDDLEWEIGHT
Champion: Chris Weidman
1. Anderson Silva
2. Vitor Belfort
3. Ronaldo Souza
4. Michael Bisping
5. Mark Munoz
6. Luke Rockhold
7. Francis Carmont
8. Costa Philippou
9. Tim Boetsch
10. Chael Sonnen

LIGHT HEAVYWEIGHT
Champion: Jon Jones
1. Alexander Gustafsson
2. Glover Teixeira
3. Phil Davis
4. Rashad Evans
5. Antonio Rogerio Nogueira +1
6. Lyoto Machida -1
7. Dan Henderson
8. Chael Sonnen
9. Gegard Mousasi
10. Mauricio Rua

HEAVYWEIGHT
Champion: Cain Velasquez
1. Junior Dos Santos
2. Daniel Cormier
3. Fabricio Werdum
4. Antonio Silva
5. Travis Browne
6. Josh Barnett
7. Alistair Overeem +1
8. Frank Mir -1
9. Stipe Miocic +1
10. Roy Nelson -1

WOMEN’S BANTAMWEIGHT
Champion: Ronda Rousey
1. Cat Zingano
2. Miesha Tate +1
3. Sara McMann +1
4. Liz Carmouche +1
5. Sarah Kaufman -3
6. Alexis Davis
7. Jessica Eye (nieuw)
8. Amanda Nunes -1
9. Germaine de Randamie -1
10. Julie Kedzie -1
Eruit: Rosi Sexton