Stemmen voor World MMA Awards 2013 begonnen

0
249

World MMA awards

Een nieuw MMA-jaar betekent nieuwe World MMA Awards. Tot en met 31 januari kan hier gestemd worden op 21 categorieën zoals vechter van het jaar, vechtster van het jaar, gevecht van het jaar, knock-out en submission van het jaar en comeback van het jaar. De winnaars zullen op 7 februari bekend worden gemaakt in de Venetian Palazzo in Las Vegas. Om te stemmen moet je eerst een account aanmaken met je e-mailadres en laat vooral in de comments weten op wie jullie hebben gestemd!

De genomineerden op een rijtje:

Charles ‘Mask’ Lewis Fighter of the Year
1. Vitor Belfort
2. Urijah Faber
3. Demetrious Johnson
4. Chris Weidman
5. Cain Velasquez

Female Fighter of the Year
1. Joanne Calderwood
2. Alexis Davis
3. Jessica Eye
4. Holly Holm
5. Ronda Rousey

Breakthrough Fighter of the Year
1. Travis Browne
2. TJ Grant
3. Conor McGregor
4. Nick Newell
5. Khabib Nurmagomedov

International Fighter of the Year
1. Shinya Aoki
2. Alexander Gustafsson
3. Conor McGregor
4. Khabib Nurmagomedov
5. Alexander Shlemenko

Fight of the Year
1. Wanderlei Silva vs. Brian Stann
(UFC on Fuel TV 8)
2. Michael Chandler vs. Eddie Alvarez II (Bellator 106)
3. Jon Jones vs. Alexander Gustafsson
(UFC 165)
4. Gilbert Melendez vs. Diego Sanchez
(UFC 166)
5. Mark Hunt vs. Antonio Silva
(UFC Fight Night 33)

Knockout of the Year
1. Vitor Belfort
(vs. Luke Rockhold, UFC on FX 8)
2. Junior Dos Santos (vs. Mark Hunt, UFC 160)
3. Emanuel Newton
(vs. ‘King Mo’ Lawal, Bellator 90)
4. Julio Cesar Neves Jr
(vs. Dener Dos Santos, WOCS 28)
5. Chris Weidman
(vs. Anderson Silva, UFC 162)

Submission of the Year
1. Olivier Fontaine
(vs. Sofian Benchohra, Lyon FC)
2. Josh Burkman
(vs. Jon Fitch, WSOF 3)
3. Urijah Faber
(vs. Ivan Menjivar, UFC 157)
4. Rose Namajunas
(vs. Kathina Catron, Invicta 5)
5. Kenny Robertson
(vs. Brock Jardine, UFC 157)

Comeback of the Year
1. Travis Browne
(vs. Alistair Overeem, UFC Fight Night 26)
2. Blagoi Ivanov (career)
3. Robbie Lawler (career)
4. Michelle Waterson
(vs. Jessica Penne, Invicta 5)
5. Tom Watson
(vs. Stanislav Nedkov, UFC on Fuel TV 7)

Shawn Tompkins Coach of the Year
1. Henri Hooft
2. Duane Ludwig
3. Ray Longo
4. Andre Pederneiras
5. Duke Roufus

Gym of the Year
1. AKA
2. Jackson-Winkeljohn MMA
3. Nova Uniao
4. Roufusport
5. Team Alpha Male

Trainer of the Year
1. Doug Balzarini
2. Jake Bonacci
3. Jonathan Chaimberg
4. Mike Dolce
5. Joel Jamieson

Referee of the Year
1. Herb Dean
2. Marc Goddard
3. Yves Lavigne
4. John McCarthy
5. Mario Yamasaki

Ringcard Girl of the Year
1. Jade Bryce
2. Arianny Celeste
3. Kat Kelley
4. Brittney Palmer
5. Mercedes Terrell

Leading Man
1. Victor Cui (ONE FC)
2. Lorenzo Fertitta (UFC)
3. Bjorn Rebney (Bellator)
4. Ray Sefo (WSOF)
5. Dana White (UFC)

Personality of the Year
1. Bruce Buffer
2. Kenny Florian
3. Joe Rogan
4. Bas Rutten
5. Chael Sonnen

Best Promotion
1. Bellator MMA
2. Cage Warriors
3. One FC
4. UFC
5. WSOF

Best Lifestyle Clothing
1. Bad Boy
2. Fear the Fighter
3. Headrush
4. Roots of Fight
5. Torque

Best Technical Clothing
1. Bad Boy
2. Clinch Gear
3. Hayabusa
4. Jaco
5. Venum

Best Technical Equipment
1. Bad Boy
2. Century
3. Everlast
4. Hayabusa
5. Venum

Media Source of the Year
1. Inside MMA (AXS TV)
2. MMA Fighting
3. MMA Junkie
4. Sherdog
5. UFC Tonight (Fox Sports)

Journalist of the Year
1. Mike Chiapetta (Fox Sports)
2. Gareth A Davies
(The Daily Telegraph / Fox Sports)
3. Ben Fowlkes (USA Today / MMA Junkie)
4. Ariel Helwani (MMA Fighting / Fox Sports)
5. John Morgan (USA Today / MMA Junkie)